TOPTAN SATIŞ FİYATLARIMIZI GÖRMEK İÇİN SİTEMİZE ÜYE OLMANIZ GEREKMEKTEDİR.

Hakkımızda

Dünya moda sektörünün gelişimini yakından takip eden ve bünyesindeki tüm ürün grubunu, yenilikçi ve kendine özgü tasarımları destekleyerek sizlere sunan Nesvay, 2007 yılında kurulmuştur. 

Kuruluşundan bu yana "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" ilkesini ana amaç edinmiş ve adımlarını hep bu yönde atmıştır. Müşterileri ile bir bütün halinde hareket ederek, maksimum kalitede ürün seçimi ve kıyaslama olanağını sağlayan Nesway, ürünleri gerek modanın trendleri, gerekse de müşteri beklenti ve memnuniyetleri çerçevesinde ürettirmekte olup, kuruluşundan itibaren geçen sürede sektörün vazgeçilmezlerinden biri haline gelmiştir.

Gerek stoklarında bulunan yerli ve ithal ürünler, gerekse de "Müşteriye Özel Tasarım" modelleri ile gelen ve gelecek taleplere hızlı çözümler sunmayı ilke edinmiştir.

Bugün olduğu gibi gelecekte de seçkin kadrosuyla, kaliteli, geniş ürün gamı ve satış sonrası desteği ile Nesvay, en şık ve en iyi ürünleri, doğru zamanda müşterilerine sunmaya devam edecektir.

Nesvay Aksesuar olarak, her şeyden önce;

- İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.

Başarımızın temel sırrı bu! Biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi geliştirir ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Ekibimizdeki herkes işini severek yapmakta ve alanında uzmanlaşmak ve geliştirmek için üstün bir çaba harcamaktadır. İşimizde daha başarılı olmak için sürekli modayı yakından takip ediyor, üretim ve kumaş tekniklerini öğreniyor, üretim ve pazarlamanın her alanında öğrendiklerimizi uyguluyor ve sizlerle paylaşıyoruz.

- Bahane yerine çözüm üretiyoruz.

Moda sektörünün en hızlı değişen sektör olduğunu ve bu nedenle yaptığımızın tahmin edilenden de zor bir iş olduğunun bilincindeyiz. Gerek ürün seçimi gerekse de üretim esnasında, bir çok zorluklarla karşılaşıyoruz. Fakat, bu zorlukların çözümleri için bahaneler aramak yerine, çözümler üretiyoruz.

- Programlı çalışıyoruz.

Ürün gamı ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin, bir alanda başarılı olmanın altın anahtarının belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması ile gerçekleşeceğini biliyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve yönetim, satış pazarlama ve sevkiyat ekibi’de dahil olmak üzere tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.